Brúsenie, rezanie, leštenie,
tlakové otryskávanie ...
ico mailinfo@adtrade.skico mobil+421 915 441 941
slide1 slide2

Brusivo Klingspor

BRÚSNE KOTÚČE A REZNÉ KOTÚČE KRONENFLEX 
Brúsne a rezné kotúče Kronenflex sa vyznačujú schopnosťou trvale vysokého záberu s maximálnym výkonom. Optimálny pomer medzi výkonom a životnosťou je zaručený až do úplného spotrebovania kotúča. Doporučujú sa na obrábanie ocele, nerezovej ocele, pre všetky neželezné kovy, rôzne druhy liatiny, prírodné aj umelé kamene.

Označenie a farebná identifikácia

BRÚSNE LAMELOVÉ TANIERE
Brúsne lamelové taniere s plošným, radiálnym usporiadaním brúsnych lamiel z tkaniny docieľujú oproti iným nástrojom niekoľkonásobne vyššieho výkonu. Materiálové prevedenie  lamiel je zo zirkonkorundu, prípadne z normálneho korundu, uloženého rovnomerne na tanieroch z umelej živice zosilnené skleným vláknom alebo sklenou tkaninou. Usporiadanie lamiel zaručuje vysokú pružnosť a rovnomerný výkon pri brúsení.
BRÚSNE ROLE A BRÚSNE PÁSY
Univerzálne použiteľné brusivo v roliach firmy KLINGSPOR pre ručné brúsenie a použitie na ručné brúsky. Je k dispozícii v špeciálnom prevedení pre rôzne materiály napríklad drevo, kov až po lak.
BRÚSNE PÁSY
Nekonečné brúsne pásy a brúsne krúžky ponúkame v rôznych kvalitách, rozmeroch a zrnitostiach. Sú prispôsobené mnohostranným požiadavkám uživateľa pre rozdielne materiály a spôsoby použitia.
VULKÁNFÍBROVÉ BRÚSNE KOTÚČE
Vulkánfíbrové brúsne kotúče ponúkame vo viacerých prevedeniach a druhoch pre široký sortiment brúsok. Sú vynikajúce pre použitie na hrubé brúsne práce, odstraňovanie hrdze z kovových dielov, odhrotovanie a opracovanie zváraných častí.
BRÚSNE LISTY, BRÚSNE VÝSEKY, BRÚSNE HÁRKY, BRÚSNE KOTÚČE NA SUCHÝ ZIPS
Univerzálne použiteľné brúsne listy a brúsne výseky v pásoch a hárkoch pre ručné brúsenie a použitie na ručné brúsky prípadne strojné brúsenie. Univerzálne použiteľné brúsne kotúče na suchý zips pre mnoho typov brúsiek v najrôznejšej kvalite a prevedení.
LAMELOVÉ BRÚSNE KOTÚČE
Lamelové brúsne kotúče sú obzvlášť vhodné na jemné brúsenie povrchu. Vďaka plošnému a radiálnemu usporiadaniu brúsnych lamiel z korundového plátna sa vynikajúco prispôsobujú  kontúram opracovávaného výrobku. Firma Klingspor má vhodné lamelové kotúče pre celú škálu oblastí, od rovinných až po vypuklé a duté povrchy a pre kakmer všetky opracovávané materiály.
DIAMANTOVÉ REZNÉ KOTÚČE
Diamantové rezné kotúče dopĺňajú osvedčený program rezných kotúčov Kronenflex. Majú krátke rezacie časy, nízku opotrebovateľnosť pri vysokej presnosti a čistote rezu.
ELASTICKÉ BRÚSNE NÁSTROJE
Elastické brúsne nástroje KLINGSPOR pre najjemnejšie obrábanie povrchových plôch rôznych druhov materiálov. Výrobky R-Flex a Schleffix sa vyrábajú v rôznych druhoch pojiva, formách a veľkostiach pre ručné a strojné použitie.

Výrobca certifikovaný podľa ISO 9001

 

© AD TRADE s.r.o., All Rights Reserved. Radoslav Ďuriš 0903 759487
http://www.adtrade.sk/default.aspx?l=sk&p=brusivo-klingspor
/sk/brusivo-klingspor
http://www.adtrade.sk/sk/brusivo-klingspor
l=sk&p=brusivo-klingspor

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x